iCredit Senior

Pożyczka "iCredit Senior"

do 5000 zł na dowolny cel! Pieniądze w 24 godziny w Twoim domu


Przedstawiamy ofertę pożyczki "iCredit Senior", stworzoną specjalnie dla emerytów i rencistów. Dzięki wieloletniej obecności na rynkach udało nam się przygotować pożyczkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom i możliwościom finansowym.

Pożyczkę "iCredit Senior" przyznajemy:

            Łatwo:
Formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby złożyć wniosek o pożyczkę bez formalności wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie bądź zadzwonić pod numer infolinii 221 221 100*, posiadać dowód osobisty oraz zaświadczenie o przyznaniu emerytury bądź renty

         Elastycznie:
Sam decydujesz o wysokości raty. Nasz Doradca Kredytowy pomoże Ci dobrać najlepszy system spłat z uwzględnieniem Twoich możliwości finansowych, a niskie raty miesięczne dopasują się do Twojego domowego budżetu

           Szybko:
Po podpisaniu umowy pieniądze są w Twoim domu nawet w 24 h. Gotówka od ręki to nasze hasło przewodnie

           Wygodnie:
Dla Twojej wygodny nasz Doradca Kredytowy odbierze ratę we wskazanym przez Ciebie miejscu

          Dostępnie:
Twoja historia kredytowa nie jest dla nas najważniejsza. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy pożyczki bez BIK** i pożyczki dla osób z zadłużeniem komorniczym

 

Jeśli szukasz przyjaznej firmy pożyczkowej, która dokłada wszelkich starań, aby dopasować się do potrzeb finansowych seniora, nie zwlekaj! Wypełnij poniższy formularz, aby jeszcze dziś uzyskać gotówkę od ręki***.

Szybka pożyczka? Zadzwoń pod numer infolinii 221 221 100* (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00) i złóż wniosek przez telefon.

 

iCredit Polska to Pozabankowa Instytucja Finansowa, która jest częścią międzynarodowej grupy MFG udzielającej pożyczek w krajach takich jak Polska, Bułgaria, Rumunia, Macedonia oraz Czechy. W chwili obecnej firma przyjmuje klientów w ponad 270 biurach, a przeszło 6 000 pracowników codziennie pomaga naszym klientom w chwilowych trudnościach finansowych.


* koszt połączenia zgodny z taryfą operatora
** istnieją inne formy weryfikacji klienta  
*** złożenie wniosku nie zobowiązuje Cie do wzięcia pożyczki i jest całkowicie darmowe

Ogólne warunki

Reprezentatywny przykład dla produktu „iCredit Senior”; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) - 1700 zł; odsetki stałe – 7,2%; czas obowiązywania umowy - 10 miesięcy; 10 równych rat miesięcznych po 209,00 zł każda. Całkowity koszt pożyczki 390,00 zł w tym: (całkowita kwota oprocentowania – 56,60 zł; prowizja administracyjna - 89,00 zł, prowizja za udzielenie pożyczki i zarządzanie – 244,40 zł); Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania - 60,08%; łączna kwota do spłaty - 2090,00 zł; Stan na dzień 1.08.2020. Podmiotem udzielającym pożyczki jest iCredit Sp. z o. o.