Zostań Doradcą Kredytowym iCredit i zacznij zarabiać!

Drogi Kandydacie, w iCredit wiemy jak ważna jest równowaga między życiem i pracą! Właśnie dlatego oferujemy Ci w 100% ELASTYCZNY GRAFIK, abyś mógł być jak najbardziej efektywny i zadowolony pracując w naszym zespole!

ZAWÓD DORADCY KREDYTOWEGO DAJE SZEREG MOŻLIWOŚCI

✓Obowiązki na tym stanowisku swobodnie pogodzisz z innymi zobowiązaniami, ustalając własny grafik (praca 3-4h dziennie).
✓Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia.
✓Zapewniamy wynagrodzenie prowizyjne i dodatkowo bogaty system motywacyjny oraz liczne promocje od samego początku zatrudnienia, co pozwala uzyskać atrakcyjne wynagrodzenia już w pierwszych miesiącach pracy – nasi najlepsi Doradcy zarabiają ponad 3000 zł.
✓Nowi Doradcy są objęci szkoleniem wprowadzającym teoretycznym oraz praktycznym.  
✓Otrzymasz możliwość rozwoju przez awans na kierownicze stanowisko i zbudowanie własnego zespołu!

 JAKO DORADCA KREDYTOWY:

✓ Reprezentujesz firmę i reklamujesz jej produkty. Zapewniasz profesjonalną obsługę podczas umówionych spotkań w domach Klientów. Dzięki Tobie Klient nie traci czasu na wizyty w różnych instytucjach finansowych.
✓ Doradzasz Klientom, jaka pożyczka jest najlepiej dostosowana do ich potrzeb i możliwości.
✓ Pomagasz Klientom uzyskać równe prawa do pożyczki pieniężnej;

POSZUKUJEMY

✓ Osób komunikatywnych i odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem i orientacją na osiąganie celów.

Nie zwlekaj, aplikuj teraz! 

FORMULARZ APLIKACYJNY

Nie czekaj i już dziś zostań częścią międzynarodowej grupy 6000 Doradców!
Drogi Kandydacie, Administratorem Twoich danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-317) przy ul. Orlej 13/10; e-mail: bok@icredit.pl; tel. 221 221 100. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Doradcy Kredytowego na podstawie art 6. ust. 1 lit. a) RODO Więcej informacji na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności