Kontakt z iCredit


Kontakt iCredit


Potrzebujesz pożyczki, chciałbyś nawiązać z nami współpracę, masz pytania, chcesz podzielić się swoją opinią lub rekomendacją? 

Zadzwoń lub napisz do nas!

Infolinia:  221 221 100

*w dni robocze od 9 do 19
** opłata według taryfy operatora

E-mail: bok@icredit.pl   

Numer konta bank Pekao S.A.: 08 1240 6410 1111 0010 5597 2775

Dane firmy:
iCredit Sp. z o.o.
ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Łódź
NIP 5213664459
KRS 0000495693
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru
Sądowego.

Adres do korespondencji:
iCredit Sp. z o.o.
ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Łódź

JESTEŚMY JUŻ W 9 WOJEWÓDZTWACH, W KTÓRYCH DZIAŁA ŁĄCZNIE 21 BIUR!!!


 

Biuro Centralne:

Łódź

ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Łódź

e-mail: office@icredit.pl

 

Biura regionalne:

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE


Wałbrzych

ul. Wyzwolenia 51

58-300 Wałbrzych
e-mail: walbrzych@icredit.pl
 


Wrocław

ul. Poniatowskiego 8/1B
50-328 Wrocław

e-mail: wroclaw@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE


Bydgoszcz

ul. Rupniewskiego 10/17
85-796 Bydgoszcz

e-mail: bydgoszcz@icredit.pl


Toruń

ul. Broniewskiego 14
87-100 Toruń

e-mail: torun@icredit.pl


Włocławek

al. Fryderyka Chopina 17
87-800 Włocławek

e-mail: wloclawek@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE


Kutno

ul. Grunwaldzka 3
99-300 Kutno

e-mail: kutno@icredit.pl
  


Łódź

ul Rzgowska 62 lok. 2a
93-172 Łódź

e-mail: lodz1@icredit.pl


Piotrków Trybunalski

ul. Sienkiewicza 17
97-300 Piotrków Trybunalski

e-mail: piotrkow@icredit.pl

 


Sieradz

C.H. "Pod Wieżą" ul. P.O.W. 92/94 lok 5

98-200 Sieradz

e-mail: sieradz@icredit.pl
 


Zgierz

pl. Jana Pawła II 3

95-100 Zgierz
e-mail: zgierz@icredit.pl
 


WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE


Kraków

ul. Kalwaryjska 51
30-509 Kraków

e-mail: krakow@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE


Płock

ul. Jachowicza 10a
09-400 Płock

e-mail: plock@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE


Opole

ul 1-go Maja 18
45-555 Opole

e-mail: opole@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE


Częstochowa

al.. Niepodległości 41
42-216 Częstochowa

e-mail: czestochowa@icredit.pl


Dąbrowa Górnicza

ul. Jana III Sobieskiego 15
41-300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: dabrowa@icredit.pl


Gliwice

ul. Piwna 15
44-100 Gliwice

e-mail: gliwice@icredit.pl


Katowice

ul. Warszawska 32
40-008 Katowice

e-mail: katowice@icredit.pl


Tarnowskie Góry

ul. Kaczyniec 20
42-600 Tarnowskie Góry

e-mail: tarnowskie@icredit.pl


Żory

ul. Męczenników Oświęcimskich 40a
44-240 Żory

e-mail: zory@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE


Kielce

ul. Okrzei 2/3
25-525 Kielce

e-mail: kielce@icredit.pl


WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE


Kalisz

ul. Lipowa 17
62-800 Kalisz

e-mail: kalisz@icredit.pl



SKŁADANIE SKARGI

1. Każdy użytkownik usług iCredit spz o.oma prawo złożyć skargę/zażalenie, 
związane z udzielonym mu kredytem konsumenckim
.

2. Każda skarga/zażalenie konsumenta musi być złożona w formie papierowej 
lub na innym trwałym nośniku
.

3. Konsument składa skargę/zażalenie w wydziale rejestru odpowiedniego biura regionalnego.