Kontakt z iCredit


Kontakt iCredit


Potrzebujesz pozyczki, chcialbys nawiazac z nami wspolprace, masz pytania, chcesz podzielic sie swoja opinia lub rekomendacja? 

Zadzwon lub napisz do nas!

Infolinia:  221 221 100

*w dni robocze od 9 do 19
** oplata wedlug taryfy operatora

E-mail: bok@icredit.pl  
Numer konta bankowego Pekao S.A.: 08 1240 6410 1111 0010 5597 2775

Dane firmy:
iCredit Sp. z o.o.
ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Lodz
NIP 5213664459
KRS 0000495693
Sad Rejonowy dla Lodzi Srodmiescia w Lodzi XX Wydzial Gospodarczy - Krajowego Rejestru
Sadowego.

Adres do korespondencji:
iCredit Sp. z o.o.
ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Lodz

JESTESMY JUZ W 9 WOJEWODZTWACH, W KTORYCH DZIALA LACZNIE 21 BIUR!!!


 

Biuro Centralne:

Lodz

ul. Orla 13 lok. 10
90-317 Lodz

e-mail: office@icredit.pl

 

Biura regionalne:

WOJEWODZTWO DOLNOSLASKIE


Walbrzych

ul. Wyzwolenia 51

58-300 Walbrzych
e-mail: walbrzych@icredit.pl
 


Wroclaw

ul. Poniatowskiego 8/1B
50-328 Wroclaw

e-mail: wroclaw@icredit.pl


WOJEWODZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE


Bydgoszcz

ul. Rupniewskiego 10/17
85-796 Bydgoszcz

e-mail: bydgoszcz@icredit.pl


Torun

ul. Broniewskiego 14
87-100 Torun

e-mail: torun@icredit.pl


Wloclawek

al. Fryderyka Chopina 17
87-800 Wloclawek

e-mail: wloclawek@icredit.pl


WOJEWODZTWO LODZKIE


Kutno

ul. Grunwaldzka 3
99-300 Kutno

e-mail: kutno@icredit.pl
  


Lodz

ul Rzgowska 62 lok. 2a
93-172 Lodz

e-mail: lodz1@icredit.pl


Piotrkow Trybunalski

ul. Sienkiewicza 17
97-300 Piotrkow Trybunalski

e-mail: piotrkow@icredit.pl

 


Sieradz

C.H. "Pod Wieza" ul. P.O.W. 92/94 lok 5

98-200 Sieradz

e-mail: sieradz@icredit.pl
 


Zgierz

pl. Jana Pawla II 3

95-100 Zgierz
e-mail: zgierz@icredit.pl
 


WOJEWODZTWO MALOPOLSKIE


Krakow

ul. Kalwaryjska 51
30-509 Krakow

e-mail: krakow@icredit.pl


WOJEWODZTWO MAZOWIECKIE


Plock

ul. Jachowicza 10a
09-400 Plock

e-mail: plock@icredit.pl


WOJEWODZTWO OPOLSKIE


Opole

ul 1-go Maja 18
45-555 Opole

e-mail: opole@icredit.pl


WOJEWODZTWO SLASKIE


Czestochowa

al.. Niepodleglosci 41
42-216 Czestochowa

e-mail: czestochowa@icredit.pl


Dabrowa Gornicza

ul. Jana III Sobieskiego 15
41-300 Dabrowa Gornicza

e-mail: dabrowa@icredit.pl


Gliwice

ul. Piwna 15
44-100 Gliwice

e-mail: gliwice@icredit.pl


Katowice

ul. Warszawska 32
40-008 Katowice

e-mail: katowice@icredit.pl


Tarnowskie Gory
Biuro przeniesione chwilowo do Gliwic
ul. Piwna 15
44-100 Gliwice
e-mail: gliwice@icredit.pl
e-mail: tarnowskie@icredit.pl


Zory

ul. Meczennikow Oswiecimskich 40a
44-240 Zory

e-mail: zory@icredit.pl


WOJEWODZTWO SWIETOKRZYSKIE


Kielce

ul. Okrzei 2/3
25-525 Kielce

e-mail: kielce@icredit.pl


WOJEWODZTWO WIELKOPOLSKIE


Kalisz

ul. Lipowa 17
62-800 Kalisz

e-mail: kalisz@icredit.pl



SKLADANIE SKARGI

1. Kazdy uzytkownik uslug iCredit spz o.oma prawo zlozyc skarge/zazalenie, 
zwiazane z udzielonym mu kredytem konsumenckim
.

2. Kazda skarga/zazalenie konsumenta musi byc zlozona w formie papierowej 
lub na innym trwalym nosniku
.

3. Konsument sklada skarge/zazalenie w wydziale rejestru odpowiedniego biura regionalnego.